باسکول 50 تنی دیجیتال تریلی کش ، انواع آن و قطعات به کار رفته در این نوع باسکول ها را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

انواع باسکول 50 تنی

  • پیش ساخته
  • غیر پیش ساخته

باسکول های 50 تنی پیش ساخته

در باسکول های 50 تنی پیش ساخته از ترکیب بتن و فلز برای ساخت پلتفرم استفاده می شود. مزایای بسیار این نوع باسکول ها از قبیل هزینه کمتر، امکان جابجایی، زمان اجرای کمتر و استحکام بالا سبب شده است که این نوع باسکول ها نسبت به باسکول های غیر پیش ساخته بیشتر مورد استقبال خریداران قرار گیرد.

در باسکول های پیش ساخته تمامی مراحل ساخت پلتفرم باسکول، در باسکول سازی صورت می پذیرد و پس از گود برداری محل نصب باسکول توسط مشتری محترم، در کمترین زمان ممکن (حدود یک روز) باسکول به محل مورد نظر انتقال داده شده و توسط پرسنل مجرب باسکول سازان نصب می گردد.

انواع باسکول جاده ای

باسکول های جاده ای را علاوه بر تقیسیم بندی فوق می توان به دو نوع همسطح با سطح زمین و یا روی سطح زمین نیز دسته بندی کرد. تفاوت این نوع باسکول ها در میزان گود برداری محل نصب باسکول می باشد. در باسکول های روی سطح زمین نیاز به گود برداری کمتری نسبت به باسکول های داخل زمین می باشد. همچنین دسترسی به قطعات باسکول های روی سطح زمین آسانتر می باشد.

قطعات دیجیتال باسکول های 50 تنی تریلی کش

  • لودسل
  • جانکشن باکس
  • نمایشگر
  • پرینتر

لودسل باسکول 50 تنی

لودسل (حسگر) یکی از مهمترین قطعات باسکول های جاده ای می باشد. لودسل ها وظیفه توزین بار وارده بر روی باسکول را بر عهده دارند. در باسکول های 50 تنی از 4 عدد لودسل با ظرفیت 30 تن استفاده می شود که مجموع ظرفیت لودسل ها 120 تن می باشد.

جانکشن باکس

جانکشن باکس، جعبه تقسیم برق می باشد که از آن برای موازی نمودن کابل لودسل ها و ارسال به نمایشگر باسکول استفاده می شود.

نمایشگر باسکول جاده ای

نمایشگر باسکول های جاده ای از نوع GAMA07 می باشد. این نوع نمایشگرها دارای منوع فارسی، حافظه نامحدود بیلان گیری، قابلیت کد کالا و تائیده اداره استاندارد می باشد.

پرینتر

پرینتر اپسون LQ 300 با امکان چاپ 10 نوع فونت استاندارد و 8 نوع فونت بارکد، پرینتر مورد استفاده در باسکول های 50 تنی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس