ساخت فرغون باسکول دار در کارخانه باسکول سازی میزان جدیکار با بهترین مصالح و توسط پرسنل مجرب این شرکت صورت می گیرد. فرغون باسکول دار که به آن باسکول فرغونی نیز گفته می شود یکی از محصولات صنایع باسکول سازی میزان جدیکار است.

این نوع باسکول ها در مصارف کشاورزی، دامداری و مرغداری ها و یا حتی در جاهایی که نیاز به حمل و توزین بار می باشد بسیار پر کاربرد می باشند. در ادامه به معرفی بیشتر این محصول و مشخصات فنی آن می پردازیم.

مشخصات فرغون باسکول دار میزان جدیکار

ساخت فرغون باسکول دار میزان جدیکار ، قیمت باسکول فرغونی 300 کیلویی دیجیتال میزان جدیکار

به علت استفاده زیاد این محصول در وزن های 300 و 500 کیلوگرمی، شرکت صنایع باسکول سازی میزان جدیکار این نوع باسکول ها را در وزن های 300 و 500 کیلو گرمی طراحی و تولید می نماید.

در ساخت فرغون های باسکول دار از چهار چرخ ثابت و متحرک استفاده می شود. چرخ های فرغون این امکان را به شما می دهد که جهت حمل و نقل و تخلیه بار آن نیازی به لیفت فرغون نداشته باشید و کافیست پس از بار گیری، فرغون را توسط دستگیره هایی که در آن تعیبه شده است به محل مورد نظر برده و توسط اهرم های موجود در فرغون، تخلیه بار را انجام دهید.

همچنین به علت استفاده از این نوع باسکول ها در هر شرایط آب و هوایی و جلو گیری از زنگ زدگی فرغون، در رنگ آمیزی این نوع فرغون ها از رنگ پاششی الکترواستاتیک استفاده می شود.

نمایشگر مورد استفاده در ساخت فرغون باسکول دار میزان جدیکار از نوع نمایشگر A12 می باشد. این نوع نمایشگر دیجیتال با وضوح کامل وزن بار فرغون را نمایش می دهد. همچنین در صورت درخواست مشتری می توان از نمایشگر های دیجیتال A15 با قابلیت نمایش وزن و قیمت نیز استفاده نمود.

ساخت فرغون باسکول دار میزان جدیکار

مشتریان گرامی سایت باسکول سازان می توانند با مراجعه نسبت به سفارش و خرید باسکو ل فرغونی مورد نظر خود با قیمت کارخانه اقدام نمایند و در اسرع وقت باسکول خود را توسط باربری های طرف قرار داد میزان جدیکار در هر جای ایران دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس