ساخت باسکول جاده ای 60 تنی تمام فلز پلیس راه در ایران و در شرکت صنایع باسکول سازی میزان جدیکار با کیفیت بالا انجام می شود و با قیمت مناسب از طریق سایت اینترنتی باسکول سازان برای خریداران به فروش می رسد. باسکول ها ترازو هایی با ابعاد بسیار بزرگ می باشند که در سه دسته ی بتنی، بتن فلز و باسکول های تمام فلز دسته بندی میشوند.

باسکول های تمام فلز دارای وزن بالا تری می باشند و برای ساخت باسکول هایی که برای توزین بار های بسیار سنگین در جاده ها و باسکول های کامیون کش استفاده میشوند.

باسکول های 60 تنی از باسکول های سنگین جاده ای می باشند که این باسکول ها در کارخانه های صنعتی به صورت باسکول های کفه ای و در باربری ها به صورت باسکول جاده ای استفاده میشوند. شرکت میزان جدیکار یکی از پیشگامان ساخت باسکول 60 تنی در ایران می باشد.

مزایای باسکول های60 تنی تمام فلز

باسکول های 60 تنی دارای مزایای بسیاری می باشند که یکی از مزایای آنها در میزان ضخامت صفحه های آنها می باشد که دارای مقاومت بالایی نیز هستند.  از دیگر مزایای این باسکول ها در زیر نام برده شده است.

  • نصب سریع و آسان
  • استحکام فوق العاده
  • مقاومت بالا در برابر بار های دینامیکی و استاتیکی
  • قابلیت جا به جایی تمیز کاری و تعمیر آسان

ویژگی های باسکول تمام فلز پلیس راه

باسکول های تمام فلز پلیس راه نوعی باسکول جاده ای می باشند که از بزرگترین ابزار های توزین الکترونیکی محسوب میشوند. این باسکول ها برای محاسبه ی وزن بار در انواع خودرو های سبک و سنگین مانند خودرو های سواری و کامیون ها استفاده میشوند.

باسکول جاده ای 60 تن پلیس راه میزان جدیکار

باسکول های جاده ای پلیس راه میزان جدیکار از با دوام ترین باسکول های صنعتی می باشند که دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند و می توانند در تمام شرایط آب و هوایی در جاده ها مقاومت کنند و به فعالیت خود ادامه دهند.

این باسکول ها دارای ساختار پیچیده تری می باشند و برای نصب نیز به زمان بیشتری نصبت به سایر باسکول ها نیاز دارند.

ساخت و اجرای باسکول جاده ای 60 تنی تمام فلز پلیس راه میزان جدیکار

باسکول های 60 تنی قابلیت توزین 60 تن بار را دارند و می توانند با دقت بالا این میزان از بار را اندازه گیری نمایند. این باسکول ها در کارخانه های معتبر در ایران با استفاده از مواد درجه یک و پیشرفته ترین دستگاه ها تولید می شوند و در بازار متناسب با نیاز جامعه به فروش می رسند.

قیمت باسکول های جاده ای پلیس راه متناسب با میزان دقت، ظرفیت قابل اندازه گیری و برند و سایر عوامل متغیر می باشد. ساخت باسکول های 60 تنی تمام فلز پلیس را در ایران با امکانات بالا و با رعایت استاندارد های لازم انجام می شود.


اجرای این محصول توسط متخصصان و کار شناسان با تجربه میزان جدیکار در محل مورد نظر انجام میشود. جهت اطلاعات بیشتر و سفارش باسکول مورد نظر خود از طریق سایت اینترنتی با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس