باسکول فرغونی میزان جدیکار اراک یکی از محصولات باسکول سازی میزان جدیکار است که قصد داریم در این مقاله به بررسی این محصول و قیمت آن بپردازیم. در ابتدا نگاهی به انواع باسکول ها می اندازیم.

انوع باسکول های میزان جدیکار اراک

  • باسکول جاده ای
  • باسکول سنگی
  • باسکول دیچیتال
  • باسکول آویز سقفی
  • باسکول دام کش
  • باسکول فرغونی

باسکول های دام کش و فرغونی باسکول هایی هستند که در دامداری ها و مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

باسکول دام کش

باسکول های دام کش سبک در وزن 500 کیلوگرمی برای دام گوسفند و در ابعاد 80×80 سانتیمتر و باسکول های دام کش سنگین در اوزان 1 و 3 تنی برای دام های گاو و گوساله مورد استفاده قرار می گیرد.

باسکول فرغونی میزان جدیکار اراک

باسکول فرغونی یا به عبارتی فرغون باسکول دار همانطور که از اسمش پیداست نوعی باسکول می باشد که به دلیل شباهت آن به فرغان به این نام نامیده می شود.

از باسکول های فرغانی جهت توزین میزان دقیق ترکیب خوراک دان در مرغداری ها استفاده می شود. همانطور که در شکل ملاحظه می نمایید برای سهولت در حمل و نقل، در ساخت باسکول های فرغانی از چهار چرخ استاندارد، دستگیره برای راحتی در حمل و نقل و بدنه فلزی مستحکم استفاده می شود. همچنین به خاطر جلوگیری از زنگ زدگی در این نوع باسکول ها، در فرایند تولید باسکول از رنگ الکترواستاتیک استفاده می شود.

فرغون باسکول دار میزان جدیکار ، قیمت باسکول فرغونی میزان جدیکار

منبع تغذیه باسکول های فرغانی دیجیتال میزان جدیکار برق و باطری می باشد و در زمان پایان شارژ باطری با صدای بوق نمایشگر شما را نسبت به شارژ باطری مطلع می سازد.

قیمت باسکول فرغونی میزان جدیکار اراک

مشتریان گرامی می توانند با تماس با سایت باسکول سازان و مشاوره با کارشناسان ما و آشنایی بیشتر با این محصول و انتخاب مقدار وزنی که نیاز است توسط باسکول توزین شود نسبت به خرید باسکول فرغانی مورد نظر خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس