هاپر فرغونی 500 کیلویی که به آن باسکول فرغون دار نیز گفته می شود را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

هاپر فرغونی چیست؟

هاپر فرغونی یک نوع باسکول است که بر روی فرغون تعبیه می شود و جهت توزین کالاها و یا مصالحی که نیاز به جابجایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند. از پر استفاده ترین مکان هایی که هاپر فرغونی مورد استفاده قرار می گیرد مرغداری ها، دامداری ها و در صنعت کشاورزی می باشد.

ساخت هاپر فرغونی 500 کیلویی دیجیتال میزان جدیکار

انوع هاپر فرغونی

هاپر های فرغونی بنا به نیاز مشتری در ابعاد و وزن های مختلفی از قبیل 300 و 500 کیلویی طراحی و تولید می شوند. پر کاربردترین نوع هاپر فرغونی هاپر500 کیلویی می باشد که بسیار در مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات هاپر فرغونی 500 کیلویی

به علت استفاده زیاد این نوع باسکول در طول روز این باسکول ها از ورق فولادی مرغوب با استراکچر مستحکم طراحی و تولید می شوند. همچنین جهت جلوگیری از زنگ زدگی باسکول در شرایط محیطی مرطوب باسکول با رنگ پاششی الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود.

جهت جلوگیری از لیفت باسکول در هنگام جابجایی، در ساخت این نوع باسکول ها از چهار چرخ استفاده می شود. دو چرخ جلو به صورت ثابت و دو چرخ عقب با قابلیت چرخش 360 درجه جهت سهولت چرخش باسکول در پیچ ها طراحی شده اند.

در ادامه به اختصار به خصوصیات این باسکول می پردازیم:

  • طراحی شیب مناسب جهت تخلیه بار
  • طراحی دریچه خروجی بار به همراه اهرم مخصوص تخلیه
  • دستگیره مناسب حمل فرغون
  • چهار چرخ ثابت و متحرک
  • توزین کالا با دقت 100 گرم
  • رنگ پاششی الکترواستاتیک

هاپر فرغونی 500 کیلویی

مشتریان گرامی در سراسر ایران می توانند جهت سفارش باسکول هاپر 500 کیلویی با قیمت کارخانه، با واحد فروش سایت باسکول سازان تماس گرفته و نسبت به سفارش باسکول مورد نظر خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس