هاپر فرغونی 500 کیلویی دیجیتال یک نوع باسکول با ابعادی بزرگتر از فرغون های معمولی می باشد. ساخت باسکول در باسکول سازی میزان جدیکار اراک صورت می پذیرد که به صورت اینترنتی و از طریق سایت باسکول سازن به مشتریان گرامی در سراسر ایران عرضه می گردد.

ساخت هاپر فرغونی 500 کیلویی دیجیتال میزان جدیکار

موارد استفاده از هاپر فرغونی

بیشترین استفاده از هاپر فرغونی در مرغداری ها می باشد. در مرغداری ها برای تهیه دان مرغ نیاز به ترکیب مواد غذایی مورد استفاده در دان مرغ می باشد. ترکیب مقدار این مواد غذایی در دان مرغ بسیار پر اهمیت می باشد. زمانی که ترکیب دان مرغ با درصدهای مورد نیاز صورت پذیرفت، دان توسط هاپر فرغونی به محل های مورد نظر انتقال می یابد.

در دامداری ها نیز برای حمل و نقل علوفه دام از هاپر فرغونی استفاده می شود. هاپر فرغونی 500 کیلویی در مصارف کشاورزی و هر جای دیگر که نیاز به وسیله ای برای توزین و حمل بار داشته باشد استفاده می شود.

ساخت هاپر فرغونی 500 کیلویی مرغداری

ساخت هاپر فرغونی 500 کیلویی مرغداری مطابق با استاندارد ملی ایران و با رعایت الزام های فنی در ابعاد شاسی و بدنه، در باسکول سازی میزان جدیکار اراک صورت می پذیرد.

در طراحی و ساخت این نوع باسکول، شیب مناسبی جهت تخلیه مواد داخل آن تعبیه شده است. همچنین با استفاده از اهرم مخصوصی که در هاپر فرغونی تعبیه شده است تخلیه هاپر به آسانی صورت می پذیرد.

وجود 2 چرخ ثابت و 2 چرخ متحرک با زاویه چرخش 360 درجه در زیر هاپر فرغونی، حمل و نقل دستگاه را بدون نیاز به لیفت باسکول امکان پذیر می نماید.

باسکول سازی میزان جدیکار با پاشش رنگ الکترواستاتیک بر روی هاپر فرغونی 500 کیلویی علاوه بر ایمن سازی باسکول در برابر زنگ زدگی شتسشوی باسکول را نیز امکان پذیر می نماید.

ساخت باسکول هاپر فرغونی 500 کیلویی دیجیتال

مشتریان گرامی جهت سفارش ساخت هاپر فرغونی 500 کیلویی می توانند با مسئول فروش سایت تماس گرفته و باسکول مورد نظر خود را با قیمت کارخانه خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس