فرغون دیجیتال 300 کیلویی یکی از محصولات شرکت صنایع باسکول سازی میزان جدیکار اراک می باشد. طراحی و ساخت این نوع باسکول با بهترین کیفیت در باسکول سازی میزان جدیکار صورت می پذیرد. باسکول سازی میزان جدیکار سازنده انوع باسکول های دیجیتال و مکانیکی می باشد.

انواع باسکول های ساخت کارخانه میزان جدیکار اراک

  • باسکول جاده ای
  • باسکول دام کش
  • باسکول فرغونی
  • باسکول دیجیتال
  • باسکول مکانیکی
  • باسکول آویز جرثقیلی
  • باسکول توزین مخازن خاص

باسکول های مورد استفاده در مرغداری

باسکول های جاده ای و فرغونی، پرکاربردترین باسکول ها در مرغداری ها می باشند. باسکول فرغونی در وزن های 300 کیلوگرمی و 500 کیلوگرمی (هاپر فرغونی) جهت حمل و نقل دان مرغ و باسکول جاده ای در تناژ های 20 تن تا 60 تن جهت توزین تریلی حمل بار در مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت فرغون باسکول دار میزان جدیکار ، قیمت باسکول فرغونی 300 کیلویی دیجیتال میزان جدیکار

فرغون دیجیتال چیست؟

فرغون دیجیتال نوعی فرغون می باشد که به دلیل استفاده از لودسل و نمایشگر در این نوع فرغون ها به فرغون دیجیتال و یا باسکول فرغونی معروف می باشد.

فرغون دیجیتال 300 کیلویی میزان جدیکار در مصارف کشاورزی، دامداری ها و مرغداری ها بسیار پر کاربرد می باشند. در مرغداری ها برای حمل دان مرغ و در دامداری ها برای حمل نقل علوفه از این وسیله استفاده می شود.

مشخصات فرغون دیجیتال 300 کیلویی میزان جدیکار اراک

بارزترین خصوصیت این نوع باسکول، حمل و نقل آسان آن می باشد. استفاده از چهار چرخ (دو عدد ثابت و دو عدد متحرک) و همچنین تعبیه دستگیره های مناسب در فرغون دیجیتال، حمل و نقل بار را بدون لیفت باسکول میسر می سازد.

A12 نمایشگر دیجیتال فرغون 300 کیلویی می باشد. این نمایشگر وزن بار داخل باسکول را تا 300 کیلو گرم و با دقت 100 گرم نشان می دهد.

پاشش رنگ الکترواستاتیک بر روی فرغون دیجیتال میزان جدیکار، از باسکول فرغونی شما در برابر زنگ زدگی در محیط های مرطوب محافظت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس