باسکول های دام کش میزان جدیکار و انواع آن را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

انواع باسکول دام کش میزان جدیکار

  • باسکول دامکش سنگی
  • باسکول دامکش دیجیتال

باسکول های دامکش را بنا به درخواست مشتری می توان در انواع سنگی و دیجیتال تولید نمود. تفاوتی در نوع دقت باسکول های سنگی و دیجیتال نمی باشد و مهمترین تفاوت در ساده گی کار با باسکول های دیجیتال نسبت به باسکول های سنگی می باشد.

باسکول های دامکشی در وزن های 500 کیلوگرمی دارای یک لودسل بوده و برای توزین دام های سبک از قبیل گوسفند و بز استفاده می شوند. در باسکول هایی با تناژ 1 و 2 تن از 4 عدد لودسل استفاده می شود و برای توزین دام های سنگین از قبیل گاو و گوساله تولید می شوند.

ابعاد باسکول دام کشی

باسکول های دامکشی 500 کیلوگرمی در ابعاد 80×80 سانتیمتر و باسکول های دامکش 1 و 2 تنی در ابعاد 1×2 متر تولید می شوند. برای جلوگیری از حرکات اضافی دام در ساخت باسکول های دامکش از حفاظ دور تا دور تا ارتفاع 170 سانتیمتر استفاده می شود.

همچنین برای سهولت در ورود و خروج دام در باسکول های دامکش از دو درب برای ورود و خروج دام استفاده می شود.

باسکول دامکش گوسفندی سبک ، باسکول دام کش میزان جدیکار

همانطور که در شکل بالا ملاحظه می بینید می توان باسکول های دام کشی میزان جدیکار را با مقداری گود کردن زمین دامداری در داخل زمین ثابت نمود.

قیمت باسکول دام کش میزان جدیکار

قیمت باسکول دام کش دامداری به عواملی از قبیل نوع سنگی و یا دیجیتال بودن باسکول ، تناژ باسکول و ابعاد مورد درخواست مشتری بستگی دارد. قیمت باسکول های دامکش دیجیتال نسبت به باسکول های سنگی بیشتر می باشد.
مشتریان گرامی می توانند با تماس با واحد فروش سایت باسکول سازان نسبت به سفارش باسکول دامکش میزان جدیکار اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس