باسکول فرغونی 300 کیلویی دیجیتال که به آن فرغون باسکول دار نیز گفته می شود یکی از محصولات سایت باسکول سازان می باشد که قصد داریم در این مقاله به مشخصات این نوع باسکول و قیمت آن بپردازیم.

باسکول فرغونی چیست؟

باسکول فرغونی نوعی باسکول می باشد که به علت شباهت این نوع باسکول با فرغون به باسکول فرغونی معروف می باشد. این نوع باسکول جهت توزین کالاهایی که می بایست جا به جا شوند مورد استفاده قرار می گیرد.

باسکول های فرغونی در کشاورزی، دامداری ها و مرغداری ها بسیار پر کاربرد می باشند. یکی از پر کاربرد ترین مکان های استفاده از این نوع باسکول ها، مرغداری ها می باشند که می بایست جهت توزین خوراک دان مرغ پیش دان، میان دان و پایان دان مانند ذرت، سویا و … از این نوع باسکول ها استفاده شود.

مشخصات باسکول فرغونی 300 کیلویی دیجیتال

همان گونه که در شکل ملاحظه می نمائید جهت سهولت در حمل و نقل در این باسکول ها از چهار چرخ استفاده می شود. وجود چهار چرخ در باسکول موجب حرکت آسان باسکول با حداکثر بار می شود.

ظرفیت این نوع باسکول 300 کیلوگرم با دقت 100 گرم می باشد. برای جلوگیری از زنگ زدگی باسکول از رنگ الکترو استاتیک در این نوع باسکول های استفاده می شود.

نمایشگر باسکول های فرغونی از نوع A12 می باشد که علاوه بر نشان دادن میزان وزن و همچنین تعداد توزین، قابلیت ذخیره توزین را نیز دارا می باشد.

فرغون باسکول دار میزان جدیکار ، قیمت باسکول فرغونی 300 کیلویی دیجیتال میزان جدیکار
  • دارای شیب ملایم جهت تخلیه بار
  • دارای سیستم توزین دقیق و نمایشگر وزن
  • دارای دو دریچه خروجی مواد با اهرم مخصوص
  • طراحی و ساخت سازه فلزی محکم جهت بارگیری
  • دستگیره جهت حمل و نقل

قیمت باسکول فرغونی 300 کیلویی دیجیتال

کاربران گرامی سایت باسکول سازان می توانند با تماس با واحد فروش سایت نسبت به خرید باسکول فرغونی مد نظر خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس