باسکول های فرغونی که به آن ها فرغون باسکول دار و یا به عبارتی دیگر هاپر نیز گفته می شود در وزن های مختلف و ابعاد گوناگون طراحی و تولید می شوند. قصد داریم در این مقاله به بررسی باسکول فرغونی 500 کیلویی و قیمت آن بپردازیم.

باسکول فرغونی چیست؟

باسکول فرغونی نوعی فرغون می باشد که با تجهیز آن به وسیله لودسل و نمایشگر قابلیت توزین به آن اضافه می شود و کاربرد بسیار زیادی در توزین بارهایی که می بایست همزمان کار حمل و توزین آن ها صورت پذیرد دارند.

در باسکول های فرغونی 500 کیلویی که به آن هاپر فرغونی نیز گفته می شود ابعاد باسکول بزرگتر از فرغون می باشد و طراحی و تعبیه اهرم هایی جهت تخلیه بار، کار تخیله بار بسیار آسان می باشد.

کاربرد باسکول فرغونی

یکی از کاربردهای بسیار گسترده هاپر 500 کیلویی در مرغداری می باشد. در مرغداری ها برای ترکیب دان کامل از قبیل ذرت، کنجاله سویا، گندم، اسیدهای آمینه، مکمل های ویتامینه و برخی افزودنی ها نیاز به توزین دقیق هر کدام از این اقلام و ترکیب آن ها با یکدیگر می باشد. برای این منظور و انتقال و جابجایی آن از هاپر استفاده می شود.

باسکول فرغونی 500 کیلویی ، هاپر فرغونی 500 کیلویی

از کاربردهای دیگر هاپر فرغونی توزین علوفه دام در دامداری ها می باشد. همچنین از این نوع باسکول ها در مصارف کشاورزی و یا در هر جایی که نیاز به توزین و حمل کالا می باشد استفاده می شود.

مشخصات باسکول فرغونی 500 کیلویی

  • سازه: در ساخت استراکچر و بدنه هاپرهای فرغونی از فولاد استفاده می شود. استحکام بالا و سازه فلزی محکم ازخصوصیات این نوع باسکول می باشد.
  • رنگ: به علت احتمال استفاده از این نوع باسکول در هر شرایط آب و هوایی و جلوگیری از زنگ زدگی بدنه و سازه باسکول، رنگ مورد استفاده در ساخت این نوع باسکول ها به صورت پاششی و از نوع الکترواستاتیک می باشد.
  • چرخ: جهت سهولت در حمل و نقل، در ساخت این نوع باسکول ها از 4 چرخ استفاده می شود. دو چرخ جلو به صورت ثابت و دو چرخ عقب با قابلیت چرخش 360 درجه امکان جابجایی و حمل بار را دراین نوع باسکول ها آسان می نماید.
  • نمایشگر: نمایشگر باسکول فرغونی 500 کیلویی از نوع LCD-A12 با قابلیت نمایش دقیق وزن و اخطار اتمام شارژ باطری می باشد. همچنین بنا به درخواست مشتری می توان از نمایشگر LCD-A15 با قابلیت نمایش قیمت نیز استفاده نمود.
  • دقت: دقت باسکول فرغونی 500 کیلویی 100 گرم می باشد.

قیمت باسکول فرغونی 500 کیلویی

قیمت باسکول فرغونی 500 کیلویی با در نظر گرفتن نوع نمایشگر مورد استفاده در آن تعیین می گردد. مشتریان گرامی می توانند با تماس با واحد فروش سایت باسکول سازان نسبت به خرید هاپر فرغونی مورد نظر خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس