باسکول 60 تنی دیجیتال باسکول سازان یکی از انواع باسکول های جاده ای باسکول سازان می باشد که قصد داریم در این مقاله آن را تشریح کرده و به عوامل موثر در قیمت آن بپردازیم.

باسکول های جاده ای دارای ظرفیت های بسیار بالایی می باشند و پر کاربرد ترین آنها باسکول های 60 تنی دیجیتال می باشند. این نوع باسکول ها از جمله باسکول های سنگین می باشند که دارای مقاومت و دوام بسیار بالا می باشند.

باسکول های جاده ای باسکول سازان در دو نوع پیش ساخته و غیر پیش ساخته تولید میشوند که نوع پیش ساخته ی آنها در کارخانه باسکول سازان با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و تحت نظر متخصصین با رعایت استاندارد بین المللی OIML و در اندازه های گوناگون ساخته می شوند.

ویژگی های باسکول جاده ای بتن فلز

باسکول های پیش ساخته پس از تولید در کارخانه باسکول سازی به محل مورد نظر ارسال می گردد و در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان با تجربه نصب می گردد. باسکول های پیش ساخته قابلیت جابجایی دارند و توسط باربری ها حمل میشوند.

باسکول های جاده ای معمولا از جنس بتن ساخته میشوند که خود مخلوطی از ماسه، سیمان، شن و آب می باشند که بسیار مقاومت بالایی دارد و برای ساختن انواع باسکول های سنگین به کار می رود.

باسکول جاده ای بتن فلز ترکیبی از بتن و فلز می باشد که بعضی قسمت های آن از قبیل قاب دور آن فلزی می باشد. نوعی دیگر از باسکول های جاده ای باسکول هایی هستند که در همان محل نصب ساخته میشوند.

باسکول 60 تنی باسکول سازان
باسکول 60 تنی باسکول سازان

کاربرد باسکول جاده ای

باسکول های جاده ای یکی از انواع باسکول های سنگین می باشند که دارای ظرفیت بسیار بالایی می باشند و معمولا از 5 تن تا 200 تن موجود می باشند. این باسکول ها در زمین توسط فوندانسیون ها نصب میشوند.

باسکول های جاده ای یکی از ابزار ها برای توزین کامیون ها، تریلی ها، انواع خودرو ها و … می باشند که عملکرد آنها به همراه نیروی جاذبه ی زمین می باشد.

اجزای تشکیل دهنده ی باسکول 60 تنی دیجیتال باسکول سازان

باسکول های 60 تنی دیجیتال باسکول سازان از اجزای مختلفی تشکیل میشوند که در بخش زیر برخی از آنها نام برده شده اند که به بررسی آنها می پردازیم.

  • پلتفرم یا کفی صنعتی
  • لودسل، فوندانسیون
  • جعبه ی تقسیم
  • نمایشگر و پرینتر

باسکول های جاده ای نسبت به دیگر باسکول های صنعتی دارای ساختار پیچیده تری دارند. این باسکول ها بسیار مقاوم هستند و دوام و طول عمر بالایی دارند و حتی می توانند تا حدود بیست سال بدون مشکل کار کنند.

حتما بخوانید: باسکول جاده ای چیست و انواع آن کدامند؟

نصب باسکول های پیش ساخته آسانتر می باشد و این باسکول ها پس از سفارش مشتری و تولید به محل نصب ارسال می گردند و در کمترین زمان ممکن با دقت بالا نصب میشوند.

باسکول 60 تنی دیجیتال باسکول سازان

باسکول 60 تنی دیجیتال باسکول سازان به صورت آنلاین توسط سایت اینترنتی باسکول سازان عرضه می گردد. خریداران این محصول در سراسر نقاط کشور می توانند به آسانی با دسترسی به اینترنت به سایت مراجعه نمایند و پس از مشاوره با کارشناسان باسکول سازان محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس